Milí priatelia,

radi by sme upriamili Vašu pozornosť na možno nie veľmi známi, ale o to užitočnejší produkt. Jedná sa o  nabíjací USB systém pre bionické protézy a ortézy.

Každý, kto používa mechatronické protézové, alebo ortézové systémy bol vždy tak trochu limitovaný prístupom ku sieti 230V. Teraz sa situácia mení…

USB nabíjačka s napojením na PCZároveň s tým, ako rastie potreba cestovania a “svet sa zmenšuje”, tak sa zvyšuje potreba mobilného riešenia a zvyšovania kapacity energie, ktorú má človek k dispozícii, prakticky kdekoľvek.

Nová USB nabíjačka je práve takýmto riešením a reaguje na potreby doby. Môžete ňou nabíjať všetky modelové rady našich kolenných kĺbov (Genium/X3, C-Leg, Kenevo), ortézu C-Brace, Chodidlo Meridium a systémy horných končatín MyoBock, alebo ruky Bebionic. Kdekoľvek ste. Čokoľvek robíte. Nezáleží na tom, či ste na dovolenke, alebo služobnej ceste. Pomocou tejto nabíjačky si dokážete nabiť svoj bionický systém z powerbanky, autobatérie, alebo notebooku kdekoľvek na svete a udržať sa v bezpečí, pred nechceným vybitím, ďaleko od zásuvky. Prospekt so všetkými dôležitými technickými údajmi si môžete stiahnuť nižšie.

USB nabijacka 757L43

USB nabíjačka pre bionické protézy a ortézy

Vlastnosti, technické údaje a objednávací list pre protetické chodidlo Taleo, určené pre používateľov so stupňom aktivity 3-4.
Stiahnite si súbor:
Stiahnuť súbor
2 MB | PDF