Vážení priatelia,

októbrový minimag by sme chceli venovať informáciám týkajúcich sa dlho-očakávanému katalógu dolných končatín, ktorý nedávno vyšiel v nemeckom jazyku.

Druhou témou bude medzinárodný veľtrh OTWorld, ktorý sa mal konať v máji tohto roku, no kvôli pandémii koronavírusu bol zrušený. Máme pre Vás skvelú správu, veľtrh bude, no vidieť ho budete môcť v digitálnej forme.

Do tretice, by sme Vám chceli predstaviť kolennú ortézu Agílium Softfit, ktorá je vhodná pre pacientov s artrózou kolena.


Katalog 2020

Nový katalóg dolných končatín je na svete

Katalóg, na ktorý sme dlho čakali, je na svete. Momentálne máme k dispozícii katalóg v nemeckom jazyku. Anglická verzia bude publikovaná koncom roka 2020.
Katalóg si môžete stiahnuť na stránkach Ottobock.


Medzinárodný ortopedicko-protetický veľtrh OTWorld z pohodlia Vášho domova – OTWorld.connect

OTWorld_Connect

„OTWorld.connect“ sa bude konať online od 27. do 29. októbra 2020 a ponúkne ďalšie vzdelávanie a výmenu poznatkov v oblasti moderných zdravotníckych pomôcok a prístrojov. Zúčastnite sa ho z pohodlia vášho domova!

Väčšina virtuálneho svetového kongresu s viac ako 250 potvrdenými prednášajúcimi a prezentáciami z viac ako 20 krajín bude prezentovaná alebo preložená do angličtiny. Vstupy, ktoré si nestihnete pozrieť naživo, budete mať možnosť sledovať zo záznamu; budete ich mať k dispozícii až 90 dní po udalosti.

Kongres bude sprevádzať prezentácia noviniek z priemyslu – prostredníctvom workshopov a v inovatívnych digitálnych výstavných miestnostiach. Paralelne s „OTWorld.connect“, sa 28. a 29. októbra uskutoční 7. európska konferencia TAR (Technically Assisted Rehabilitation – Technicky Asistovaná Rehabilitácia).

Vstupenky budú k dispozícii v polovici októbra. Budete môcť zažiť inovácie v digitálnom priemysle, ako aj workshopy zadarmo. Ak máte akékoľvek otázky, navštívte našu stránku.

OTWorld 27-29 October 2020


Agilium Softfit – nielen pre šport

Agilium_SoftFit_Bunner

Kolenná ortéza pre pacientov s artrózou kolena
Okrem indikácie, ortéza kolena Agilium Softfit podporuje nielen pacientove obvyklé každodenné a voľnočasové aktivity. Po konzultácii s lekárom ju možno používať aj pri športe. Naviac, pri nosení pod odevom je nenápadná. Materiál tejto ortézy je priedušný a špeciálna technológia zabraňuje jej skĺznutiu počas používania.
Na základe 3-bodového princípu je vhodná na liečbu varóznych aj valgóznych typov. K dispozícii sú verzie pre ľavú a pravú dolnú končatinu.

Výhody kolennej ortézy Agilium Softfit:

  • Osvedčený 3-bodový princíp
  • Vysoká úroveň komfortu nosenia
  • Neskĺzava z miesta aplikácie vďaka inovatívnej kombinácii použitých materiálov
  • Okrem ADL aktivít ortéza môže byť nosená aj počas aktivít športových
Prajeme Vám pekné pred dušičkové obdobie,
Marek a kolegovia