Nový Triton Side Flex 1C68 s náklonom do strany

Pokiaľ máte aktívneho klienta, ktorý sa často pohybuje po nerovných povrchoch, chodí v prírode alebo po meste, môže byť pre neho Triton Side Flex správnou voľbou. Je unikátny svojim náklonom do strany až do 10°, a preto je i pri došľape na zošikmený obrubník v plnom kontakte s podložkou. Užívateľ sa tak môže bezpečne odraziť i z takejto „nevhodnej“ plochy. [Čítajte viac…]

 

Triton Side Flex 1C68 s náklonom do strany

Pokiaľ máte aktívneho klienta, ktorý sa často pohybuje po nerovných povrchoch, chodí v prírode alebo po meste, môže pre neho Triton Side Flex správnou voľbou.

Je unikátny svojim náklonom do strany až do 10°, a preto je i pri došľape na zošikmený obrubník v plnom kontakte s podložkou. Užívateľ sa tak môže bezpečne odraziť i z takto „nevhodnej“ plochy.

U chodidiel bez stranovej flexibility pri došľape na nerovný podklad tiež lôžko nepríjemne tlačí zo strany na kýpeť. Side Flex ale nerovnosť náklonom vyrovná a celá protéza zostáva v správnej osi, čo je pre užívateľa omnoho pohodlnejší.

Čerešničkami na torte sú potom nízka stavebná výška, a teda využitia i pre užívateľov s dlhými predkolennými kýpťami a odolnosť v sladkej i slanej vode.

Ďalšie vlastnosti a technická údaje sa dozviete v PDF prospekte a videu a produktovej webovej stránke, na ktorú môžete odkazovať potenciálnych užívateľov. Nájdete ju na našich stránkach Ottobock.

Cena tohto chodidla je rovnaká ako 1C60 a 1C63.

Pokiaľ budete chcieť Triton Side Flex so svojimi klientami vyskúšať, určite nám napíšte alebo zavolajte.


Na príbehu Márie z Amsterdamu je veľmi pekne vidieť, že Triton Side Flex je protézové chodilo vhodné aj pre aktívnych užívateľov, ktorí chvíľu nepostoja a chcú mať protézu pod kontrolou na akomkoľvek povrchu.


Triton side flex – 3D animácia


Nazutie kozmetického krytu protetického chodidla Triton side flex je veľmi jednoduché – náš ortopedický technik Dries vám dá užitočné tipy ako na to.