Chodidlová rodina Taleo má dvoch nových členov

Rodina chodidiel Taleo sa rozrastá o ďalších dvoch členov – Taleo Vertical Shock 1C51 a Taleo Harmony 1C52. Ich súrodenci, Taleo 1C50 a Taleo Low Profile 1C53, sa na trhu začali udomácňovať zhruba pred rokom a pol. A za tú, relatívne krátku dobu, sa im podarilo nájsť si v radoch aktívnych používateľov, ako i ortopedických technikov, veľké množstvo fanúšikov. Veríme, že rovnaký úspech budú žať aj dvaja naši „nováčikovia“.
Taleo Family
A aké sú najdôležitejšie vlastnosti týchto chodidiel?

Základné parametre samozrejme zdedili od svojho rodiča, Taleo 1C50:

  • Vysoký návrat energie a hladký odval pre užívateľov so stupňom aktivity 3-4
  • Podpora dynamického pohybu i pri meniacom sa teréne
  • Možnosť prispôsobenia absorpcie rázov 3 pätnými klinmi

Taleo Harmony 1C52 má oproti 1C51 ešte:

  • Integrovanú pumpu Harmony P3 a tým ponúka aj priľnutie aktívnym podtlakom

Ďalšie informácie a výhody nájdete vy aj vaši klienti na produktovej stránke chodidiel rady Taleo na webovej stránke www.ottobock.sk.

Ak by ste chceli pre niektorého z vašich klientov Taleo vyskúšať, napíšte nám na roman.polkoráb@ottobock.sk. Radi vám chodidlo v správnej veľkosti a tuhosti zapožičiame.

Nižšie si môžete v PDF stiahnuť brožúru Taleo Family a všetky prospekty s objednávacími listami, ktoré sme pre vás vytvorili.

Želáme vám s touto rodinkou príjemnú prácu.

Taleo Family Taleo Family CZ- Brožúra pre ortopedických technikov
16-stránková brožúra detailne popisuje spoločné črty všetkých chodidiel rodiny Taleo, ale aj špecifické vlastnosti a technické údaje jednotlivých produktov.
Stiahnite si súbor:
Stiahnuť súbor
9 MB | PDF
1C51 1C51 Taleo Vertical Shock CZ – Prospekt a OL
Vlastnosti, technické údaje a objednávací list pre protézové chodidlo Taleo Vertical Shock, určené pre používateľov so stupňom aktivity 3-4, ktorí potrebujú obmedziť nepríjemné rázy pri došľape a odľahčiť kýpeť.
Stiahnite si súbor:
Stiahnuť súbor
2 MB | PDF
1C52 1C52 Taleo Harmony CZ- Prospekt a OL
Vlastnosti, technické údaje a objednávací list pre protézové chodidlo Taleo Harmony, určené pre aktívnych používateľov so stupňom aktivity 3-4, ktorí ocenia pevnejšie spojenie s protézou, jej lepšiu kontrolu a odľahčenie
Stiahnite si súbor:
Stiahnuť súbor
2 MB | PDF
1C53 1C53 Taleo Low Profile SK – Prospekt a OL
Vlastnosti, technické údaje a objednávací list pre nízku verziu protézového chodidla Taleo, určeného pre používateľov so stupňom aktivity 3-4.
Stiahnite si súbor:
Stiahnuť súbor
2 MB | PDF
1C50 1C50 Taleo SK – Prospekt a OL
Vlastnosti, technické údaje a objednávací list pre protetické chodidlo Taleo, určené pre používateľov so stupňom aktivity 3-4.
Stiahnite si súbor:
Stiahnuť súbor
2 MB | PDF