Cenník Ottobock

Cennik OBSKOd 1. januára 2023 je k dispozícii nový cenník komponentov a materiálov Ottobock. Z pochopiteľných dôvodov sme museli pristúpiť k miernemu medziročnému zdraženiu v priemere len o 3%  aj napriek tomu, že sa naše nákupné ceny pozmenili oveľa razantnejšie.

Sme si dobre vedomí toho, že sa aj vy, naši zákazníci, stretávate so zdražovaním na všetkých frontoch a snažíte sa zavádzať najrôznejšie úsporné opatrenia preto sme sa snažili urobiť medziročné navýšenie čo najnižšie.

Pokiaľ pre nahliadanie do cenníka a pre tvorbu kalkulácií využívate náš online nástroj Online Cenník, nemusíte sa o nič starať – všetky aktualizácie už boli vykonané a vy tak pracujete s platnými cenami.

Ak vaše pracovisko náš Online Cenník ešte nepoužíva a chceli by ste to zmeniť, požiadajte o prístupové údaje nášho kolegu Ing. Martina Jánošíka, martin.janosik@ottobock.sk.

Cenník v podobe tabuľky Excel si môžete stiahnuť tu,  alebo napíšte Martinovi aj v prípade, ak potrebujete nový cenník zaslať v podobe tabuľky Excel mailom.

Ak máte kalkuláciu s minuloročnými cenami, ktorú teraz schválila zdravotná poisťovňa, budeme vám samozrejme všetko fakturovať za pôvodné ceny. Pri objednávke na to ale Martina, prosím, upozornite.


Súbory na stiahnutie:

Cennik materiálov a komponentov Ottobock vo formáte Excel, 400 KB.